Strona główna » Akumulatory - producent » EXIDE » Bike » akumulator Exide GEL ŻEL 19AH/170A GEL12-19
Wyszukiwarka
alt
Kontakt
Newsletter
Chmura tagów
akumulator Exide GEL ŻEL 19AH/170A GEL12-19
Exide
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: GEL12-19
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 3661024034074
Pojemność: 19 Ah
Napięcie: 12V
Waga (z opakowaniem): 7 kg
Numer katalogowy części: GEL12-19
Producent części: Exide
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: GEL12-19
Kod EAN: 3661024034074
Długość: 185 mm
Szerokość: 80 mm
Wysokość: 170 mm